Milé študentky, milí študenti NHF,

chcete študovať na jednej z prestížnych partnerských univerzít v zahraničí? Teraz máte skvelú príležitosť v rámci programu Erasmus+. Otvárame výzvu na podávanie prihlášok na Erasmus+ štúdium v akademickom roku 2020/2021. Nenechajte si ujsť túto výzvu, nakoľko ponuka univerzít je najväčšia v prvej výzve a top univerzity sa stihnú obsadiť už v hlavnej výzve! Termín na podanie prihlášky je najneskôr 17. február 2020 (do polnoci). Prečítajte si informácie o programe ERASMUS+ a aktuálnych sadzbách grantov na mobilitu študentov.

DÔLEŽITÉ TERMÍNY

Deadline na podávanie prihlášok: 17.2.2020 do 24:00.

Predbežný termín výberového konania: 25.2.2020 od 11:00.

Aktuálna výzva na projekt Central Europe Connect na letný semester akad. roka 2019/2020, ktorý sa bude konať od 8. - 14. marca 2020. Deadline na prihlasovanie študentov je 25. november 2019. Študenti musia poslať všetky podklady (životopis, motivačný list a výpis výsledkov štúdia) na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Neváhaj a využi aj tento rok jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže. Získaj odborné / praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

Vyplň prihlášku v systéme www.studyabroad.sk na súčasný akademický rok 2019/2020. Vyplnenú prihlášku odovzdaj prodekanovi pre zahraničné vzťahy na Tvojej fakulte do 15. decembra 2019. Viac informácií o stážach

Dvere do sveta sa pre študentov sa opäť otvárajú! 🌏 Máte skvelú príležitosť navštíviť prestížne zahraničné univerzity v rámci projektov Erasmus+ s tretími krajinami. 🌎
Na výber máte krajiny s grantovou (Japonsko, Bhután) ako aj bez grantovej podpory (Rusko, USA, Argentína, Brazília, Mexiko). Viac v priloženom letáku!

Deadline na podávanie prihlášok je 30.9.2019.

Milí študenti NHF,

ak chcete študovať v zahraničí, a nestihli ste si podať prihlášku v prvom kole, tak ešte stále máte možnosť vybrať si z viac ako 200 univerzít! Otvárame totiž dodatočnú výzvu na podávanie prihlášok na Erasmus+ štúdium v akademickom roku 2019/2020. Termín na podanie prihlášky je do 18. septembra 2019 do polnoci. Prečítajte si informácie o programe ERASMUS+ a aktuálnych sadzbách grantov na mobilitu študentov.