Načítavam stránku...

 Prihlasovanie na mobility v rámci štipendijného programu CEEPUS pre študentov na akademický rok 2018/2019 bolo otvorené:

Študenti sa môžu uchádzať o štúdium v rámci siete AMADEUS - CIII-AT-0068-14-1819 na nasledovných univerzitách:

WU – (Vienna University of Economics and Business) / Austria

Od účastníkov na WU – (Vienna University of Economics and Business) sa vyžaduje veľmi dobrá znalosť nemčiny aj angličtiny.  

University „Luigj Gurakuqi“ Shkodër / Albania

Na University „Luigj Gurakuqi“ of Shkodra je potrebná znalosť angličtiny.

Využi príležitosť na získanie informácií o možnostiach stáže v spoločnosti Internationaler Bund. V stredu 21. februára 2018 o 12:30, v  miestnosti A3.13 (budova V2, 3.posch.) je ten správny čas. Hosťom bude zástupca spoločnosti Internationaler Bund - p. Marianne Steiner, ktorá Vám veľmi rada ochotne zodpovie všetky Vaše otázky. Neváhaj a získaj informácie z prvej ruky.

The European Central Bank has launched a new traineeship for a Student Research Assistant Traineeship Programme.  ECB is looking for candidates with a bachelor’s degree and ideally a master’s degree in economics, statistics, finance, computer science, mathematics or related field.  In addition, for a PhD traineeship at least two years of completed PhD studies in economics, statistics, finance, computer science, mathematics or a related field. 

Milí študenti,

radi by sme Vás informovali o zaujímavej ponuke: Global academic summer campus, ktorý sa uskutoční v dňoch 1.7. – 14.07.2018 na Southwestern University of Finance and Economics v Číne. Náklady na ubytovanie, stravu, kurzy a krátke výlety do firiem a historickej oblasti Chengdu sú hradené univerzitou. Náklady ktoré nesie študent zahrňujú letenky a poistenie. 

Milí študenti,

radi by sme dali do pozornosti ponuku štipendií francúzskej vlády na akademický rok 2018/2019.

Možnosť získať ročné kofinancované štipendium na všetky úrovne štúdia (bakalár, magister, doktorát) a vo všetkých študijných odboroch. (380 eur mesačne platí študent alebo rodičia, 387 eur mesačne prispieva Francúzske veľvyslanectvo).

The European Central Bank is launching a new PhD Traineeship in the field of stress testing and macroprudential policy, DG/MF.  ECB is looking for candidates with a PhD level qualification (or you will be close to completing a PhD), in business administration (with a focus on accounting), mathematics, physics, engineering, computer science or a related disciplin. 

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?