Láka ťa svet financií? Rád komunikuješ s ľuďmi? Chceš okrem teórie zažiť aj reálnu prax? S Bankademy máš teraz možnosť nazrieť do sveta retailového bankovníctva. Prihlás sa a získaj cenné praktické skúsenosti už počas školy.

V októbri otvárame druhý ročník Retailovej Bankademy. Prihlás sa do projektu a získaš:

• jedinečný pohľad do zákulisia prémiového bankovníctva,
  • know-how od TOP bankárov
  • návod, ako údernejšie komunikovať,
  • kontakty na manažérov Tatra banky,
  • feedback od bankových profesionálov,
  • individuálne konzultácie so skúsenými personalistami,
  • pozvánku na pohovor a možno aj začiatok tvojej úspešnej kariéry.

Bankademy je spoločným projektom Tatra banky, programu Talentway, Národohospodárskej a Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Počas dvoch mesiacov budeš pod vedením odborníkov z bankového sektora pracovať na reálnom zadaní z praxe.

Retailová Bankademy bude prebiehať od 3. 10. 2017 do 28. 11. 2017 každý utorok od 15.15 do 16.45 na Ekonomickej univerzite v Bratislave alebo priamo v priestoroch Tatra banky.

Misiou Tatra banky je posúvať hranice bankovníctva. Zapoj sa do projektu a uč sa od najlepších.

Čo hovoria o projekte jeho absolventi?

„Projekt Bankademy bol vynikajúci, zaujímavý a pozitívne naplnil moje očakávania.“

„Projekt bol zaujímavý, poučný, obohacujúci a v mnohých momentoch zábavný. Vzdávam vďaku za možnosť zúčastniť sa popri úcte veľkej spoločnosti, ktorá obetovala čas svojich zamestnancov a s tým spojené financie na túto nie veľmi komerčnú aktivitu v spolupráci s našou školou.“

„Riešili sme reálne problémy, nabádali nás na vynaliezavosť.“

„Vďaka Retailovej Bankademy som bol v osobnom kontakte s odborníkmi, dostal som možnosť absolvovať stáž a videl som, ako to reálne v praxi funguje.“

Prihlásiť sa môžeš do 23.9.2017 e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Neváhaj dlho ... kapacita miest je obmedzená.