V piatok 5.2.2016 sa na Národohodohospodárskej fakulte EU v Bratislave konal Deň otvorených dverí – Informačný deň.

Program informačného dňa fakulty zahájil svojím príhovorom dekan NHF Univ. prof. i. R. Dipl. Ing. Dr. Mikuláš Luptáčik a po ňom sa našim potenciálnym študentom prihovorili na tému „Prečo študovať ekonómiu?" naša absolventka pani Ing. Elena Kohútiková, PhD.  - zástupkyňa generálneho riaditeľa VUB, a.s. a pán Mgr. Martin Šuster, PhD. – riaditeľ odboru výskumu Národnej banky Slovenska.

Popritom boli záujemcom o štúdium na najlepšie hodnotenej ekonomickej fakulte v Bratislave (podľa hodnotenia ARRA 2015) k dispozícii prezentačné stánky jednotlivých študijných programov NHF, študijného oddelenia, nadácie Národohospodár, prípravných kurzov na prijímacie pohovory a študentského parlamentu NHF, kde sa dozvedeli okrem informácií o jednotlivých študijných programoch, z ktorých má naša fakulta najširšiu ponuku na celej EU BA aj o podmienkach a termínoch prijímacieho konania na fakultu. Ďalej sa záujemcovia o štúdium dozvedeli o možnostiach študijných pobytov v zahraničí s programom Erasmus+, kde máme každoročne minimálne 40 študentov na zahraničných pobytoch či o možnosti získať spoločný diplom s Nottingham Trent University vo Veľkej Británii. Tak isto boli k dispozícii informácie o motivačných, a sociálnych štipendiách, ktoré dostáva na Národohospodárskej fakulte viac ako 300 študentov ročne. Členovia študentského parlamentu NHF zase informovali potenciálnych záujemcov o bohatých športových (VŠK Ekonóm), spoločenských (Beánia, Lámavica, Bál študentov) či iných mimoškolských aktivitách našej fakulty.
„NHF Loves Economy“

FOTOGALÉRIA