Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity v Bratislave získala v roku 2015 Grant Nadácie VÚB na realizáciu projektu „Podpora internacionalizácie vedecko-výskumnej činnosti v ekonomických vedách“. Projekt má podporiť vedecko-výskumnú činnosť na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave prostredníctvom realizácie vedecko-výskumných aktivít jednotlivých členov fakulty v spolupráci so zahraničnými výskumníkmi. Cieľom projektu je internalizáciou výskumu priniesť zahraničné poznatky a formy výskumu na Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Projekt by mal podporiť a zintenzívniť publikačnú činnosť fakulty v karentovaných zahraničných časopisoch a na významných medzinárodných konferenciách a zároveň podporiť vedecké kontakty a spoluprácu s renomovanými zahraničnými vedeckými pracoviskami, napr. prostredníctvom organizácie Letnej školy slovenských ekonómov. Ceníme si dlhodobú spoluprácu a podporu zo strany Nadácie VÚB a ďakujeme.