V súťaži Generali Slovensko o najlepší študentský projekt, ktorá trvala od 15.10.2012-31.3.2013, získal mimoriadnu cenu Filip Kováč z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, ktorý súťažil s projektom „Generali - akadémia prevencie!“.

Súťažilo sa v troch kategóriách: 1. Produkt – obchod (Návrh obchodno –produktovej stratégie zameranej na mladých klientov), 2. Marketing (Facebook marketing v poisťovni) a 3. IT (Využitie technologických noviniek v poisťovni).

Ocenený projekt „Generali - akadémia prevencie!“ sa zameriaval na tvorbu marketingovej stratégie, ktorej obsahom je 5 reklamných kampaní (kampaň 1 - Vyhraj kurz bezpečnej jazdy!, kampaň 2 - Vyhraj kurz prvej pomoci!, kampaň 3 - Vyhraj PZP na celý rok!, kampaň 4 - Fotografická súťaž poistných udalostí, kampaň 5 - Online vzdelávacie prezentácie o potrebe poistenia) zameraných na zvýšenie návštevnosti a atraktivity FB profilu poisťovne a zvýšenie predaja poistných produktov Generali. Projekt vyzdvihuje prevenciu a predchádzanie poistným udalostiam.

Víťazovi srdečne blahoželáme!

Bližšie informácie nájdete na http://www.generali.sk/nabor/sutaz/.