Zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej Katedrou bankovníctva a medzinárodných financií NHF EU v Bratislave bol úspešne zaradený do databázy Web of Knowledge®!

Zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie pod názvom 7th International Conference on Currency, Banking and International Finance - How Does the Central and Eastern Europe Cope up with the Global Financial Crisis?, ktorá sa uskutočnila v dňoch 27. – 28. septembra 2012 na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave prešiel náročným evaluačným procesom u spoločnosti Thomson Reuters a bol úspešne zaradený do databázy Web of Knowledge.

Zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej Katedrou bankovníctva a medzinárodných financií je prvým zborníkom na Národohospodárskej fakulte a tiež na Ekonomickej univerzite v Bratislave, ktorý je evidovaný v citačných databázach Thomson Reuters!

Podrobné informácie sú dostupné tejto stránke.