Načítavam stránku...

Študentská vedecká odborná činnosť (ŠVOČ) ponúka študentom možnosť vypracovať odborné práce na témy súvisiace s oblasťou štúdia na našej fakulte, a tým nie len rozvíjať vedeckú aktivitu našich študentov, ale aj získať bližší pohľad na danú problematiku a zároveň zdokonaliť ich analytické schopnosti v oblasti vedeckého skúmania.

 

 Milí študenti,

Študentský parlament NHF v spolupráci s prodekankou pre vedu a doktorandské štúdium na NHF vyhlasuje ďalší ročník fakultnej súťaže o najlepšiu prácu Študentskej vedeckej a odbornej činnosti NHF EU v Bratislave konanej pod záštitou dekana NHF.

Zapojenie sa do ŠVOČ prináša študentom možnosť rozvinúť vedeckú aktivitu a získať bližší pohľad na skúmanú problematiku. Účastníci získajú okrem cennej skúsenosti aj doplnkové body k žiadosti o ubytovanie a pri výberových konaniach na zahraničné študijné pobyty v rámci programu Erasmus +. Najlepšie práce budú odmenené aj finančnou odmenou a nominované na ďalšie súťaže!

Prihlásiť sa je možné do 10.3.2018, fakultné kolo sa uskutoční 12.4.2018.

Všetky dôležité informácie, navrhnuté témy prác, potrebné dokumenty a formulár na prihlasovanie doplníme na stránke nájdete  na stránke ŠP NHF  https://spnhf.sk/svoc 

Vaše otázky radi zodpovieme osobne na ŠP NHF, prípadne prostredníctvom e-mailu na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Prílohy

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?