Združenie pre bankové karty v spolupráci s Technologickým inkubátorom  Žilinskej univerzity v Žiline organizuje prvý ročník súťaže pre  tvorivých študentov slovenských vysokých škôl s názvom Deň Bez Hotovosti  N.1.

Súťažiaci majú za úlohu pripraviť projekt na tému: AKO NEJLEPŠIE PREŽIŤ DEŇ BEZ HOTOVOSTI? Projekty by sa mali zameriavať na nové unikátne  spôsoby bezhotovostného platenia. Výber súťažných projektov je viackolový a do výberu tých najkvalitnejších sú zapojení experti a úspešní inovátori zo slovenských  vysokých škôl a praxe. Svoje projekty môžete posielať do 17. októbra 2018 vo forme prezentácie  v programe Microsoft PowerPoint spolu so stručným popisom na max 1 A4 na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Do 20. októbra bude vybraných 10 najlepších projektov, ktoré postúpia do semifinále súťaže. To sa bude konať 23. októbra v priestoroch Žilinskej  univerzity v Žiline, kde sa tímy predstavia pre odbornou porotou. Porota následne vyberie 3 najlepšie projekty, ktoré budú odprezentované  v užšom finále 29. októbra v Bratislave, kde porota zostavená zo  zástupcov Združenia bankových kariet Slovenska vyberie 1 víťazný  projekt.
Víťazný tím získa jedinečnú možnosť prezentovať svoj projekt na druhom  ročníku konferencie Deň Bez Hotovosti 8. novembra 2018 v hoteli Crowne
Plaza v Bratislave.

Špeciálne sponzorské ceny sú pripravené pre 6 najlepších zapojených projektov. Do súťaže sa môžu zapojiť študenti všetkých odborov bez  rozdielu svojho zamerania.

Dôležité termíny súťaže: Prijímanie prihlášok projektov: do 17. októbra 2018

Oznámenie o výbere projektov: do 20. októbra 2018

Semifinále – prezentácia 10 najlepších projektov (Žilina): 23. októbra 2018

Oznámenie o výbere 3 najlepších projektov: do 25. októbra 2018

Finále – prezentácia 3 najlepších projektov (Bratislava): 29. októbra  2018

Konferencia ZBK: 8. november 2018
viac informácií na FB stránke UNIZA Technology incubator alebo na  mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.