Načítavam stránku...
 
V mene Veľvyslanectva Japonska v SR si Vás dovoľujeme informovať o vypísaní výberových konaní na dva turnusy programu MIRAI, ktorý je krátkodobým programom pre mladých ľudí, študentov VŠ z Európy, Strednej Ázie a Kaukazu, ktorí študujú v odboroch politika, bezpečnostná politika, ekonómia, medzinárodné vzťahy, ázijské štúdiá, japonológia alebo v iných súvisiacich odboroch prostredníctvom JICE/EFIL.
Názov programu „MIRAI - 未来“ môžeme preložiť ako „budúcnosť“. Ministerstvo zahraničných vecí Japonska dúfa, že program podporí vzájomné porozumenie, intelektuálne diskusie účastníkov a pomôže vybudovať silné kontakty medzi budúcimi lídrami ako Japonska, tak i mnohých krajín sveta.
 
Záujemcovia zo Slovenskej republiky sa môžu uchádzať priamo prostredníctvom doleuvedených e-odkazov o účasť v skupine 2 a 3. Po zaslaní elektronickej prihlášky sa následne budú vybraní uchádzači musieť osobne zúčastniť výberového konania v priestoroch Veľvyslanectva Japonska v SR (Hlavné námestie 2, Bratislava).
 
Skupina 2 (Téma: Ekonómia a biznis) v termíne 5. - 14. december 2018 (uzávierka: 12. október 2018)
 
Skupina 3 (Téma: Veda a technika) v termíne 23. – 30. január 2019 (uzávierka: 22. november 2018)
 
V prípade potreby dodatočných informácii nás prosím kontaktujte na  e-mailovej adrese al. tel. číslach :
 
Tel.:      02-5980-0101, 100
 
E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   
             Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.    

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?