Študenti 2. ročníka programu Ekonómia a právo,

v pondelok 19.2. o 12:30 bude v AISe Ekonomickej univerzity spustené prihlasovanie sa na témy bakalárskych prác. V AISe Ekonomickej univerzity sa prihlasujete na ekonomické aj právnické témy.

Študenti, ktorí sa 12. februára 2018 stihli prihlásiť na niektorú z vypísaných tém, sa musia prihlásiť na tému opätovne.

Študenti, ktorí majú dohodnutú a schválenú vlastnú tému, sa prihlasovať nemusia, pri danej téme bakalárskej práce je už uvedené ich meno.

Na každú tému sa môže prihlásiť iba jeden študent, preto rozhodnutie a prihlásenie sa na tému neodkladajte.

Prihlásiť sa na záverečnú prácu bude možné do pondelka 26. 2. do 12:30 hod.