V  roku 2018 prináša Ekonomická univerzita v Bratislave pre svojich študentov v spolupráci s americkou University of Wisconsin – La Crosse 8. ročník medzinárodne etablovaného programu letnej školy International Business Consulting Program (IBCP) - od 23. mája 2018 (streda) do 9. júna 2018 (sobota).

• Máš málo praxe počas štúdia?
  • Chýba ti priamy kontakt s ľuďmi z biznisu?
  • Chceš riešiť aktuálne výzvy konkrétnych spoločností v medzinárodnom študentskom tíme?

EUBA Ti v spolupráci s University of Wisconsin – La Crosse prináša 8.ročník International Business Consulting Program-u (IBCP). Zaži skutočné konzultačné projekty z korporácií, tréningy prezentačných zručností a získaj skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch. Všetky informácie nájdeš na euba.sk/ibcp

V prípade záujmu pošli svoje CV a motivačný list v angličtine koordinátorovi projektu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 20.02.2018. Tešíme sa na Teba!

International_Business_Consulting_Program.png