Milí študenti,

Ako každý semester, aj tentokrát by sme Vás chceli požiadať o vyjadrenie názoru na učiteľov a predmety, ktoré tento semester absolvujete.

Aby bolo spracovanie údajov jednoduchšie, a zároveň sa zachovala anonymita vašich odpovedí, pristúpili sme aj tento rok k prieskumu formou elektronických dotazníkov cez Google Forms.

Dotazníky sa budú vypĺňať v 10.týždni zimného semestra (od 20.11.2017 do 25.11.2017) na prednáškach.

Anonymná anketa je organizovaná elektronickou formou, preto si treba priniesť smartphone alebo notebook.

Výsledky ankety budú spracovávané ako aj zverejnené až po skončení skúškového obdobia. Každý študent má právo hodnotiť všetky predmety, ktoré absolvoval v ZS 2017/2018.

Na Vašom názore nám záleží a objektívnym vyplnením dotazníka prispejete k ďalšiemu zlepšovaniu štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Zoznam predmetov, na ktorých sa bude distribuovať dotazník za jednotlivé ročníky, nájdete v prílohe.

Ďakujeme Vám za spoluprácu.

Predmety, na ktorých bude prebiehať anketa

Zoznam predmetov ZS