Načítavam stránku...

Centrum severoamerických štúdií Ekonomickej univerzity v Bratislave

Ponúkame Vám zapísať si v zimnom semestri 2017 - 2018 tieto kurzy

American Business Culture and Ethics

Odborníci z AT&T, O2, Adient, Seesame a TPA Vás formou prípadových štúdií uvedú do oblasti obchodnej etiky, spoločenskej zodpovednosti firiem, vzťahov s exekutívou a verejnosťou.

Human Resources in American Practice

Zažite osobne lídrov personálnych oddelení najsilnejších slovenských firiem ako Dell, Amazon, PwC, či z bankového sektora. Vyskúšajte si, ako uspieť na pracovnom pohovore a získajte feedback od tých, ktorí o Vás budú raz rozhodovať. Veľmi zaujímavý kurz pre všetkých - nielen pre študentov personálneho manažmentu.

100 years of US Economy

Porozumejte tomu, čím prešla americká ekonomika za posledných sto rokov pod vedením nadšeného odborníka z praxe. Vyučuje: Roman Ondruš, IBM.

Interpersonal Managerial Skills: Lenovo Case Studies

Zlepšite svoje soft skills, ktoré budete potrebovať v každom zamestnaní. Vyučuje: tím, ktorý rozvíja talenty v Lenovo (blokovo - 6 týždňov). 

Leadership challenges

Naučte sa ako byť inšpiratívnym lídrom! Ako viesť tím, argumentovať, rozhodovať, rozvíjať kreativitu a iné pod vedením skúsenej trénerky Olívie Hurbanovej.

Ponuka CNAS ZS 2017/2018

 

Ponúkame Vám zapísať si v letnom semestri 2017 - 2018 tieto kurzy

Managing Global Business: Dell Case Studies  

Mimoriadne úspešný kurz, ktorý vedú odborníci z Dell priamo v priestoroch spoločnosti na Fazuľovej ulici.

Negotiations

Naučte sa rokovať od profesionálov z IBM, AT&T, UBER, Americkej obchodnej komory, Pontisu a ďalších.

Innovation Management in Small Enterprises

Vytvorte si svoj vlastný biznis model pod vedením nositeľa prestížneho Fulbrightovho štipendia. Vyučuje: prof. Garry Bruton, Texas Christian University (bloková výučba).

American Society

Ako sa mení americká spoločností za Baracka Obamu a Donalda Trumpa? Americké hodnoty, politika, kultúra, médiá a ich paralely so Slovenskom. Vyučuje: Zuzana Krkošková.

Interdisciplinary Introduction to North American Studies

Občianske práva a slobody, zodpovedná vláda, patriotizmus, migranti a xenofóbia, multikulturalizmus. Sú USA stále lídrom a inšpiráciou pre svet a pre Slovensko? Vyučuje: Agnes Simon.

Ponuka CNAS LS 2017/2018

 

Všetky kurzy sú v angličtine, za 3 kredity. Po minulé roky mali vynikajúci ohlas u študentov: ponúkame interaktívne vyučovanie, prípadové štúdie, zahraničných učiteľov, vysokú prepojenosť s praxou, individuálny prístup a najmä radosť zo štúdia. 

Viac o kurzoch nájdete na našej stránke http://cnas.euba.sk/en

Ako sa zapísať? Všetky kurzy si zapíšete priamo v AIS alebo kontaktujte študijné oddelenie.

Tešíme sa na Vás!

Vaše CNAS

Otázky radi zodpovieme na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?