Milí študenti, absolventi,

ponúkame Vám možnosť zasadiť si na pamiatku svoj Strom kariéry. Môžete sa pri ňom každoročne stretávať, spomínať a posedieť si so svojimi bývalými spolužiakmi. Univerzita Vás vždy rada privíta. Želáme Vám, aby Vaša kariéra úspešne rástla ako Váš strom.

Podporte myšlienku zdravšej a krajšej univerzity.

Na výber máte z 5 druhov drevín, ktoré sú nenáročné a odolávajú rôznym poveternostným podmienkam. Viac informácií si vyžiadajte na oddelení Centra komunikácie a vzťahov s verejnosťou (3. poschodie).

stromKariery 26410