Získaj štipendium a príd si prevetrať hlavu, načerpať idei a užiť inšpirujúce rozhovory v prostredí Alpskeho uúolia (Rakúsko), ktoré sa už 70 rokov každoročne mení na európske hlavné mesto dialogu. Od 16 augusta do 1 septembra ťa na #EFA2017 čaká množstvo inšpirácie! Pod hlavickou "Conflict & Cooperation" na teba čaká program s poprednými akademikmi, politikmi, vedcami aj umelcami, ako aj s par nositelmi Nobelovej ceny v rôznych odvetviach. Na výber je viac ako 200 plenánych diskusii, 20 seminarov v menších skupinkach, rôzne workshopy ako aj kultúrny program.

Koho hladame? Studentov a mladych profesionalov s akoukolvek specializaciou, ktori su akymkolvek sposobom angazovani v rozvoji spolocnosti v ktorej ziju. Ludi ktori maju zaujem rozsirit svoje horizonty.  Podmienkou je vek do 30 rokov a aktivna znalost anglictiny.

Čo ponúkame? Stipendia pokryvaju ucastnicky poplatok, ubytovanie a pripadne aj stravu.

Ako na to? Pozri informacie v prilohe, ozvi sa nam kratkou spravou na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a spolocne skompletizujeme tvoju prihlasku.

Viac info na: https://www.alpbach.org/ a v priloženom plagáte.