BANKADEMY je spoločným projektom Tatra banky, a.s. , Národohospodárskej fakulty a Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Inovácie, kreativita, ľudskosť, tímovosť, praktické skúsenosti, networking - to sú slová, ktoré odrážajú Projekt BANKADEMY.

V letnom semestri 2016/17 otvárame brány primárne študentom NHF s orientáciou na korporátne bankovníctvo pod vedením supervisorky Ing. Márie Širáňovej M.A., PhD. z Katedry bankovníctva a medzinárodných financií. Začíname 13. 2. 2017.

V zimnom semestri 2016/17 bol projekt BANKADEMY primárne orientovaný na študentov Obchodnej fakulty s hlavnými témami ako bankovníctvo a inovácie, retailové bankovníctvo, vzťahový manažment, prezentačné zručnosti a množstvo ďalších zaujímavých tém.

BANKADEMY je výnimočná svojou inovatívnou formou výučby – problem-based learning, kde kladieme dôraz na prepojenie študenta s praxou, riešenie samostatného problému, interaktivitu a kreativitu študentov. Osobitný dôraz je kladený na individualitu a jedinečnosť študenta, ako aj podpora partnera z praxe, ktoré sú nevyhnutným predpokladom pre úspech BANKADEMY.

Viac informácii o aktivitách a podmienky účasti v BANKADEMY získate emailom na adrese supervisorky, Ing. Veroniky Nekolovej,PhD.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Radi ti poskytneme všetky potrebné informácie, ukážeme ti výsledky z projektov, vysvetlíme ti, ako sa môžeš zapojiť a čo získaš zapojením sa do predmetu.