Fakultná konferencia Študentskej vedeckej a odbornej činnosti (ďalej len „ŠVOČ“) NHF EU v Bratislave je vrcholným podujatím súťažného charakteru, na ktorom sa prezentujú prihlásené vedecké a odborné práce študentov NHF EU v Bratislave. Účelom konferencie je rozvíjať vedeckú aktivitu študentov v oblasti vymedzenej štúdiom na NHF EU a umožniť im prezentáciu výsledkov na ďalších vedeckých fórach.

Konferencia sa koná pod záštitou dekanky NHF EU v Bratislave. Je organizovaná  oddelením pre vedu a doktorandské štúdium NHF EU v Bratislave  a Študentským parlamentom NHF EU v Bratislave.

Tešíme sa na stretnutie.