Link na absolvovanie testu Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a požiarna ochrana (BOZP a PO) pre prvý ročník bude dostupný od 7.9.2020

Študent dostane link do univerzitného e-mailu (univerzitný e-mail sa študentom vytvorí po zápise – cez CIT). Termín na vyplnenie testov bude 16.9.2020 od (00:01) do 18.9.2020 (23:59), test je možné vyplniť raz. Na to, aby bol úspešný, treba mať 7 a viac bodov z 10. Kto nebude úspešný ani na tretí pokus, resp. test neabsolvuje vôbec, bude sa musieť zúčastniť prednášky k BOZP, ktorá sa bude konať prezenčne dňa 8.10.2020 (štvrtok) o 13.00 v SM II. V prípade neúspešného vyplnenia testu mu test bude zaslaný do 24 hodín.

Prezentácia ku absolvovaniu testu  – viď príloha