Vydavateľstvo EKONÓM - rozmnožovne ponúkajú profesionálne viazanie a tlač diplomových a bakalárskych prác na počkanie. V budove Výučby V1 - miestnosť D201 a budova Výučby V2 - suterén miestnosť D1.06, v cene :

-      čiernobiela strana A4/0,07 €

-      farebná strana A4/0,20 €

-      termoväzba práce ks/1,20 €

Výroba Vydavateľstva EKONÓM ponúka tlač a tvrdú knižnú väzbu dizertačných prác do 2 dní v cene:

-      čiernobiela/farebná tlač za stranu A4/0,06 €

-      väzba s digitálnym zlatením ks/6,- €

Výroba Vydavateľstva EKONÓM ponúka tlač a väzbu autoreferátov k dizertačnej práci v cene:

-      čiernobiela/farebná tlač + väzba V1 zošit, resp. V2 lepená (podľa stranového rozsahu) strana A5/0,035 €.

Výrobu dizertačných prác a autoreferátov k dizertačnej práci si môžete objednať na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., resp. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..