Načítavam stránku...

Láka ťa svet financií? Rád komunikuješ s ľuďmi? Chceš okrem teórie zažiť aj reálnu prax? S Bankademy máš teraz možnosť nazrieť do sveta korporátneho bankovníctva. Prihlás sa a získaj cenné praktické skúsenosti už počas školy.

V októbri otvárame druhý ročník Korporátnej Bankademy. Prihlás sa do projektu a získaš:

* jedinečný pohľad do zákulisia korporátneho bankovníctva,

* know-how od TOP bankárov

* kontakty na manažérov Tatra banky,

* feedback od bankových profesionálov,

* individuálne konzultácie so skúsenými personalistami,

* pozvánku na pohovor a možno aj začiatok tvojej úspešnej kariéry.

Korporátna Bankademy je určená študentom druhého stupňa NHF, ktorí majú záujem o oblasť financií.

Bankademy je spoločným interdisciplinárnym projektom Tatra banky, Národohospodárskej a Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Počas dvoch mesiacov budeš pod vedením odborníkov z bankového sektora pracovať na reálnom zadaní z praxe.

Korporátna Bankademy bude prebiehať od 6. 3. do 7. 5. 2019 každú stredu od 15.15 do 16.45 na Ekonomickej univerzite v Bratislave alebo priamo v priestoroch Tatra banky.

Misiou Tatra banky je posúvať hranice bankovníctva. Zapoj sa do projektu a uč sa od najlepších.

Čo hovoria o projekte jeho absolventi?

„Projekt Bankademy bol vynikajúci, zaujímavý a pozitívne naplnil moje očakávania.“

„Projekt bol zaujímavý, poučný, obohacujúci a v mnohých momentoch zábavný. Vzdávam vďaku za možnosť zúčastniť sa popri úcte veľkej spoločnosti, ktorá obetovala čas svojich zamestnancov a s tým spojené financie na túto nie veľmi komerčnú aktivitu v spolupráci s našou školou.“

„Riešili sme reálne problémy, nabádali nás na vynaliezavosť.“

„Vďaka Retailovej Bankademy som bol v osobnom kontakte s odborníkmi, dostal som možnosť absolvovať stáž a videl som, ako to reálne v praxi funguje.“

Prihlásiť sa môžeš do 26.2.2019 e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?