Katedra ekonómie spoluorganizuje v rámci projektu ODDEA - Overcoming Digital Divide in Europe and Southeast Asia medzinárodnú vedeckú konferenciu s názvom "Digital Horizons 2024: Innovation, Ethics, and Dialogue in a Connected World", ktorá sa uskutoční v dňoch 22. – 24. mája 2024 v hybridnej forme, na Ekonomickej univerzite v Bratislave, resp. online.

Všetky dôležité informácie včítane detailov ako sa registrovať sú dostupné v priloženom pdf dokumente – pozvánke na konferenciu.

Call_for_papers_final_2024_2.pdf