Milé študentky, milí študenti,

aj tento akademický rok je možné navrhnúť si vlastnú tému bakalárskej a diplomovej práce, ktoré budú končiť v akademickom roku 2024/2025.

Katedra ekonomickej teórie zastrešuje vedenie záverečných prác na 1. a 2. stupni štúdia na študijných programoch Ekonómia a právo (1. stupeň), Právo a ekonómia (2. stupeň), Aplikovaná ekonómia (1. stupeň) a Aplikovaná ekonómia (2. stupeň).

Vlastnú tému si môžete navrhnúť v priloženej žiadosti a poslať mailom na sekretariát Katedry ekonomickej teórie – Marianne Bačovej na e-mail:

Návrh záverečnej práce je potrebné vopred pred zaslaním žiadosti prekonzultovať s vedúcim záverečnej práce.

Žiadosť_o_vlastnú_záverečnú_prácu.docx

Harmonogram procesu tvorby a ponuky záverečných prác na KET NHF EU v Bratislave:

do 30. 11. 2023                  návrh vlastných bakalárskych a diplomových tém študentmi

25. 03. - 28. 03. 2024         prihlasovanie študentov na témy