Načítavam stránku...

Prehľad rozdelenia nominovaných študentov na študijné pobyty v rámci programu Erasmus+ v akademickom roku  2019/2020 - 3.kolo prihlasovania (Final nomination of students for Erasmus+ study in academic year 2019/2020 - 3rd round of registration):

Milí študenti,

zverejňujeme poradie nominovaných študentov na základe výsledkov dodatočného výberového kanania na Erasmus+ študijné pobyty v letnom semestri akademického roka 2019/2020 na NHF. O presnej alokácii študentov na jednotlivé univerzity budú študenti informovaní v najbližších dňoch.

Dvere do sveta sa pre študentov sa opäť otvárajú! 🌏 Máte skvelú príležitosť navštíviť prestížne zahraničné univerzity v rámci projektov Erasmus+ s tretími krajinami. 🌎
Na výber máte krajiny s grantovou (Japonsko, Bhután) ako aj bez grantovej podpory (Rusko, USA, Argentína, Brazília, Mexiko). Viac v priloženom letáku!

Deadline na podávanie prihlášok je 30.9.2019.

Milí študenti NHF,

ak chcete študovať v zahraničí, a nestihli ste si podať prihlášku v prvom kole, tak ešte stále máte možnosť vybrať si z viac ako 200 univerzít! Otvárame totiž dodatočnú výzvu na podávanie prihlášok na Erasmus+ štúdium v akademickom roku 2019/2020. Termín na podanie prihlášky je do 18. septembra 2019 do polnoci. Prečítajte si informácie o programe ERASMUS+ a aktuálnych sadzbách grantov na mobilitu študentov.

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?