Načítavam stránku...

 

Konzultačné hodiny členov Katedry poisťovníctva sú v zimnom semestri AR 2018/2019 k dispozícii v tabuľke nižšie a na osobných stránkach členov katedry.

Konzultačné hodiny prof. Ing. Anna Majtánová, PhD. pondelok 10:00 - 11:30 5C05
prof. Ing. Erika Pastoráková, PhD. utorok 13:30 - 15:00 5C14
Ing. Barbora Drugdová, PhD. pondelok 10:00 - 11:30 5C08
Ing. Tomáš Ondruška, PhD. streda 13:00 - 14:30 5C30
Ing. Marek Baxa streda 15:30 - 17:00 5C10
Mgr. Raman Herasimau utorok 17:00 - 18:30 5C10

V utorok dňa 23.10.2018 o 17.00 sa v miestnosti D117 uskutoční prednáška Mgr. Martina Šveda, PhD., na tému aproximácie počtu obyvateľov Bratislavy na základe mobilných údajov.

Doktor Šveda pôsobí na Katedre regionálnej geografie, ochrany a plánovania krajiny na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského. Ako humánny a regionálny geograf dlhodobo skúma obce v okolí Bratislavy, v ktorých prebehla masová výstavba. Z dát mobilných operátorov zistil, že v nich žije takmer 100-tisíc ľudí, ktorí si nechcú zmeniť trvalý pobyt.

Viac informácií o jeho zisteniach poskytuje nasledujúci článok.

 

Vážení študenti,

KBMF v spolupráci s Klubom investorov si vás dovoľuje pozvať na sériu seminárov pod vedením člena predstavenstva Privatbanky, a.s. - pána Mirona Zelinu. Všetky bližšie informácie týkajúce sa seminárov, ako aj spôsob prihlasovania sa, je možné nájsť na nasledujúcom odkaze.

Tešíme sa na vašu hojnú účasť.

Vaša

KBMF

 

Praktický sprievodca investovaním na finančných trhoch

 

 

Štátny pedagogický ústav ponúka pre študentov DPŠ na EU v Bratislave možnosť absolvovať neplatenú formu odbornej praxe v činnostiach, ktoré uskutočňuje.

Pre talentovaných študentov sa otvárajú v budúcnosti aj ďalšie možnosti platenej užšej spolupráce. Dĺžka odbornej praxe študenta sa dá dohodnúť po prihlásení sa.

Náplň odbornej praxe bude v závislosti od aktuálne riešených úloh (koncepčné práce, aplikačný výskum, metodické a vzdelávacie činnosti).

Na odbornú prax sa môžu záujemcovia prihlásiť prostredníctvom vyplnenej návratky spolu so životopisom, ktoré je potrebné zaslať na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?