Načítavam stránku...

Vo štvrtok 1. 2. 2018 sme mali vzácnu návštevu. 30 žiakov Obchodnej akadémie v Hlohovci si prišlo aspoň na chvíľu vyskúšať, aké to je študovať na Ekonomickej univerzite a našej katedre. Špeciálnu prednášku s názvom: "Korupcia - ako ju definovať, ako ju merať, ako proti nej bojovať" pre nich pripravil Tomáš Jacko. Žiaci boli skvelí. Dúfame, že sa o pár rokov znova s niekoľkými stretneme, tentokrát už ako študentami našej univerzity.

EUBA navsteva OA Hlohovec 1.2.2018 T.JackoChceme sa špeciálne poďakovať pani profesorke Paule Šilhárovej, ktorá nás oslovila a vďaka nej sa mohla prednáška uskutočniť.

Paula Šilhárová: "Prednášky sme sa zúčastnili v rámci eTwinningového projektu Active Citizen Companies, do realizácie ktorého sa už zapájajú aj naši prváci. Aktivitou, ktorú začíname s gréckymi partnermi realizovať je model ideálneho zodpovedného podniku vo vzťahu k jednotlivým stakeholderom, ktorí sú v okolí podniku a téma korupcie určite patrí k tým, na ktoré by sme nemali zabudnúť. Čo sme sa dozvedeli? http://bit.ly/corruptioneuba".

EUBA navsteva OA Hlohovec 1.2.2018

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?