V uplynulých dňoch sme mali možnosť privítať na katedre viacero hosťujúcich odborníkov.

S prednáškou na tému Kľúčové výzvy rozvoja verejných politík vo vzťahu k marginalizovanej rómskej komunite vystúpil splnomocnenec vlády pre rómske komunity pán Abel Ravasz.

Problematiku Spoločensky zodpovedného podnikania predstavila študentom pani Lucia Masnicová zo spoločnosti IBM.

Zamestnateľnosť a nerovnosti na trhu práce prezentoval kolega z Corvinus University Budapest, prof. Gyorgy Boda.

Všetkým zúčastneným ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.