Vážení študenti,

rozsah obhajoby diplomovej práce je 5-7 minút, čomu treba prispôsobiť aj prezentáciu, ktorá je povinnou súčasťou obhajoby. Prezentácia vo formáte .ppt alebo pdf, tak zväčša obsahuje 3-5 slidov, pričom akcent je kladený najmä na ciele práce, využitú metodológiu a zistené závery práce. Prezentácia je vhodným nástrojom najmä na priblíženie dátových alebo grafických výsledkov práce.

Prezentáciu je pre akademický rok 2017/2018 potrebné zaslať najneskôr do 30.5.2018 do 12:00 na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Výpočtová technika (počítač, projektor, prezentér) spolu s doručenými prezentáciami budú na štátnej skúške zabezpečené.

Dovoľujeme si vás tiež informovať, že rozdelenie študentov do jednotlivých komisii na štátne skúšky nájdete v AIS.