Po úspešnom prvom ročníku spolupráce Katedry poisťovníctva so spoločnosť Swiss Re na príprave predmetu Zaistenie ponúka v letnom semestri 2016/17 Katedra poisťovníctva opäť možnosť absolvovať predmet Zaistenie pripravený v spolupráci so spoločnosťou Swiss Re. Na príprave prednášok budú aktívne participovať experti na oblasť zaistenia, čo umožní študentom získať vedomosti o fungovaní zaistenia nielen z teoretického hľadiska ale aj pohľadu praxe, priebehu jednotlivých procesov ako aj aktuálnych problémov. Spoločnosť Swiss Re je jednou z najväčších zaisťovacích spoločností sveta. Poskytuje zaisťovacie, poisťovacie a iné služby súvisiace s transferom rizika.

Nepremeškajte preto možnosť dozvedieť sa niečo viac :)

V prípade záujmu o účasť na prednáškach sa informujte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Všetci ste viac ako vítaní!