Dňa 18.9.2023 sa uskutoční Workshop na využívanie experimentálnych metód vo výskume a pri tvorbe politík (Workshop on experimental methodology in research and for policymaking) v čase od 9:30 do 16:30.

Workshop prezenčnou formou organizuje BEE4Rlab Národohodpodárskej fakulty EU v Bratislave a jednotlivé bloky budú viesť a výsledky svojho výskumu prezentovať významní odborníci, medzi inými Robert Slonim (UoT Sydney) Cary Deck (U of Alabama) Daniel Woods (U of Innsbruck), Jean-Robert Tyran (U of Vienna, EUBA), Ben Greiner (Vienna University of Economics and Business), Tomáš Želinský (TUKE) a ďalší.

Dopoludňajšie sekcie sa budú zameriavať na otázky experimentálnej metodológie, poobedňajšie sekcie budú zamerané na prezentáciu konkrétnych výsledkov výskumu.

Účasť na workshope je bezplatná, na základe registrácie tu

Podrobný program workshopu bude distribuovaný registrovaným účastníkom.

Program.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Tím BEE4Rlab https://bee4rlab.euba.sk/