Vážení študenti,
podľa pokynov od vedenia fakulty prišlo k zmene a už nebudete musieť na štátne skúšky tlačiť prezentácie záverečnej práce,
ale ich budete posielať (v power point formáte) zapisovateľovi v termíne
  • na inžinierske štátnice do 19. mája 2022 vrátane;
  • na bakalárske štátnice do 2. júna 2022 vrátane.

Spolu s rozpisom zaradenia do komisií, ktorý bude zverejnený najneskôr 17. mája 2022 (inžinierske štátnice) a 31. mája 2022 (bakalárske štátnice) dáme poznámku - kto je vo vašej komisií zapisovateľ a následne ho budete kontaktovať s finálnou prezentáciou do uvedeného termínu.Prosíme o dodržanie termínov. Prezentácie už nie je možné v deň štátnic meniť.