Budeš súčasťou tímu Dellu pre oblasť EMEA (Európa, Stredný Východ, Afrika), ktorý má na starosti priznania DPH a súvisiaciu zhodu (Intrastat a ES zoznam). Tím posudzuje všetky transakcie, ktoré prechádzajú príkazom na vrátenie DPH a detailne analyzuje výstupy a vstupy.

Čo bude tvojou úlohou?

Budeš podporovať daňových analytikov s prípravou DPH priznaní a to konkrétne:

• Príprava vrátenia DPH v EMEA
  • Príprava daňových kníh
  • Zálohová dokumentácia pre daňové audity
  • Príprava jednoduchých daňových priznaní k DPH a v prípade záujmu môžeš byť zapojený do rôznych projektov
  • Budeš sa môcť zúčastniť aj všetkých školení, ktoré pripravíme pre daňových analytikov

Chceme ťa v našom tíme, ak spĺňaš tieto podmienky:

• Si študent denného štúdia v 2. – 4. roku s finančným/daňovým zameraním
  • Ovládaš plynulo angličtinu
  • Ovládaš Excel na veľmi dobrej úrovni
  • Si proaktívny riešiť problémy
  • Zodpovedne pristupuješ k zadaným úloham

Plat: 4,50 EUR gross / hod.

Prihlásiť sa môžeš cez tento link: https://dell.wd1.myworkdayjobs.com/External/job/Bratislava-Slovakia/VAT-Internship_R91380-1

alebo pošli svoj životopis v anglickom jayzku na