Vážené študentky, vážení študenti!

Dovoľujme si Vás informovať o postupe a organizácii seminárov prenosu predmetu Makroekonómia (2. stupeň štúdia) na Národohospodárskej fakulte.

Študenti s prenosom predmetu Makroekonómia (2. stupeň štúdia) sa samostatne zaradia do seminárnych skupín druhého ročníka na 2. stupni štúdia.

Študenti si môžu vybrať do ktorej skupiny sa chcú zaradiť a budú kontaktovať vyučujúceho v tejto skupine e-mailom.

V prípade, ak počet študentov v jednej skupine presiahne kapacitu študijnej skupiny (26 študentov), vyučujúci študenta do študijnej skupiny nezapíše a študent následne osloví iného vyučujúceho predmetu.

Študenti majú povinnosť osloviť vyučujúceho a zaradiť sa do seminárnej skupiny najneskôr do konca 2. týždňa semestra.