Študenti NHF

Študenti prenášajúci predmet Ekonomická teória 1 ZS 2019/2020 majú v rozvrhu vytvorenú samostatnú študijnú skupinu v utorok o 7:30 hod. v miestnosti D115 a sú do nej zaradení automaticky.

Študenti 2. stupňa prenášajúci predmet Mikroekonómia 2 ZS 2019/2020 sa môžu na semináre pre prenosové ročníky zapísať prostredníctvom AISu podľa vlastných preferencií. Semináre a ich zaradenie v rozvrhu nájdete v Prihlasovaní na termíny hodnotenia v AISe, postup pre zapísanie sa do seminárnej skupiny je rovnaký ako pri zapisovaní sa na termín skúšky.

Pozn.: Tieto septembrové termíny slúžia len a výlučne na organizáciu študentov do študijných skupín pre výučbu počas semestra a následne budú vymazané. Prihlásenie sa na ne nemá vplyv na termíny skúšok ani počet absolvovaných termínov počas skúškového obdobia.

Študenti OF

Študenti prenášajúci predmet Ekonomická teória 1 ZS 2019/2020 sa môžu na semináre pre prenosové ročníky zapísať prostredníctvom AISu podľa vlastných preferencií. Semináre a ich zaradenie v rozvrhu nájdete v Prihlasovaní na termíny hodnotenia v AISe, postup pre zapísanie sa do seminárnej skupiny je rovnaký ako pri zapisovaní sa na termín skúšky.

Študenti FPM

Pre študentov 3. ročníka FPM nie je v ZS 2019/2020 vytvorená samostatná študijná skupina. Títo študenti sa môžu zaradiť do študijných skupín k druhému ročníku FPM podľa nasledujúceho rozvrhu. Možnosť navštevovať cvičenie závisí od kapacít a dohody s vyučujúcim.

Rozvrh 2. ročníka pre prenosárov na FPM

Študenti FHI

Študenti prenášajúci predmet Ekonomická teória 1 v ZS 2019/2020 sa môžu na semináre pre prenosové ročníky zapísať prostredníctvom AISu podľa vlastných preferencií. Semináre a ich zaradenie v rozvrhu nájdete v Prihlasovaní na termíny hodnotenia v AISe, postup pre zapísanie sa do seminárnej skupiny je rovnaký ako pri zapisovaní sa na termín skúšky.

Študenti FMV

Študenti FAJ

Pre študentov FAJ nie je v ZS 2019/2020 vytvorená samostatná študijná skupina. Títo študenti sa môžu zaradiť do študijných skupín k prvému ročníku FAJ podľa rozvrhu.

Externé štúdium

Študenti externého štúdia prenášajúci Ekonomickú teóriu 1 alebo Mikroekonómiu 2 nie sú povinní absolvovať konzultácie znovu, a to vzhľadom na ich pokračujúcu výučbu a prípadné kolízie v rozvrhu.

Prípadné otázky a nejasnosti vám zodpovie:

Ing. Marek Kálovec, PhD.
Tel.: 02/6729 1528