Načítavam stránku...

Pozývame vás na ďalší z výskumných seminárov Katedry ekonomickej teórie, ktorý sa uskutoční v stredu 5. júna 2019 o 13:00 hod. na Katedre ekonomickej teórie, miestnosť 5B26.

Pozvanie prijal Vladimír Peciar z Inštitútu finančnej politiky MF SR, ktorý vystúpi s témou Produktivita firiem a alokačná efektivita slovenskej ekonomiky a.k.a. O firmách a ľuďoch.

Pozvánka

 

Katedra ekonomickej teórie NHF Ekonomickej univerzity v Bratislave hľadá pracovníka na uvoľnené miesto sekretárky. Požiadavky: práca s balíkom MS Office (Word, Excel, Outlook), základná znalosť anglického jazyka, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť a organizačné schopnosti. Predpokladaný termín nástupu je 1. júla 2019. Mzdové podmienky sa odvíjajú od platových taríf platných od 1. 1. 2019 podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Profesijný životopis prosím zašlite e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Podpisovanie licenčných zmlúv študentom ŠP Ekonómia a právo zabezpečuje PRODEKANKA PRE VZDELÁVANIE ING. JANA KUŠNÍROVÁ, PhD., v dňoch: 29.4 - 30.4.2019 a 2.5.2019, 6.5. – 7.5.2019.

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?