Vážení študenti,

dovoľujeme si vám oznámiť, že do 15.decembra 2017 si je možné navrhovať vlastné témy záverečných prác (diplomové, bakalárske). V prípade záujmu o vlastnú tému diplomovej práce kontaktujte svojho potenciálneho školiteľa alebo sa stretnite s tútorom na KBMF (doc. Ing. Jana Kotlebová, PhD. pre bakalársky stupeň, Ing. Boris Šturc, PhD. pre inžiniersky stupeň), ktorý Vám poskytne bližšie informácie a pomoc.

Vyplnený formulár, ktorý obsahuje návrh témy, prípadne návrh vedúceho záverečnej práce, je potrebné odovzdať na sekretariát KBMF do 15. decembra 2017.

Vaša KBMF

Pokyny

Formulár návrhu témy záverečnej práce