V letnom semestri akademického roka 2015/2016 prebehol pilotný Projekt BANKADEMY, ktorý bol organizovaný v rámci spolupráce medzi Národohospodárskou fakultou, Obchodnou fakultou a Tatra bankou, a. s. Dôležitú súčasť tímov vytvorených zo študentov, ktorí v rámci Projektu mali možnosť pracovať na prípadových štúdiách z oblasti projektového financovania, tvorili študenti odboru Bankovníctvo zabezpečovanom KBMF. Po záverečnej prezentácii finálnych projektov boli všetci absolventi následne pozvaní na pracovný pohovor do Tatra banky, a. s.

Týmto by sme chceli zagratulovať študentom 1. ročníka 2. stupňa odboru Bankovníctvo (Andrej Kramer, Michaela Kubecová, Katarína Smandrová, Richard Zpěvák) a študentom 2. ročníka 2. stupňa odboru Bankovníctvo (Róbert Iľaš, Dušan Kadlečík, Tomáš Kremeň, Terézia Kubišová) k úspešnej účasti na Projekte a prajeme veľa úspechov v ich ďalšom kariérnom raste.

Bližšie informácie o projekte je možné nájsť online v tlačovej správe, a prostredníctvom emailu na .

bankademy