Workshop Build Your Own Bank spoločnosti CAPCO bol zameraný na nové nápady študentov v oblasti inovácie produktov v bankovníctve. Študenti z Ekonomickej univerzity v Bratislave, STU a Univerzity Komenského pripravovali a prezentovali svoje projekty na workshope, ktorý sa konal 7.10.2015 v BoosterLabs v KC Dunaj.

Víťazom súťaže sa stal tím zložený z piatich členov, z toho 3 členovia z NHF EUBA (Radovan Lacko, Martin Kocúrek, Michaela Guldanová), 1 člen z FIIT STU (Erik Matejov) a 1 člen z MatFyzu UK (Norbert Fule), ktorý vytvoril a prezentoval svoj projekt zlepšenia ochrany a zjednodušenia mobilnej aplikácie pre banku. Víťazný tím sa v decembri zúčastní návštevy startup centra priamo v Londýne, kde budú v práci na svojom projekte pokračovať.

Víťazom gratulujeme!

Capco