Gratulujeme!

Študent 1. ročníka 2. stupňa vysokoškolského štúdia programu Bankovnícto Martin Babocký vybojoval obdivuhodný úspech v súťaži mladých investorov Forex Cup Young 2014 organizovaného spoločnosťou X-Trade Brokers.

Súťaž Forex Cup Young 2014 bola organizovaná v termíne 1.4. - 30.4.2014  s cieľom dosiahnutia najväčšieho zhodnotenia prideleného portfólia v hodnote 100 000 EUR na virtuálnom účte. Študent dokázal za dané obdobie zhodnotiť svoje portfólio o 1462%, čo mu spomedzi 237 súťažiacich (študentov vysokých škôl na Slovensku) vynieslo prvé miesto.  Študent sa počas letného semestra 2013/2014 oboznámil s obchodovaním na obchodnej platforme na FOREXovom trhu prostredníctvom predmetu FOREX zabezpečovaného Katedrou bankovníctva a medzinárodných financií pod vedením doc. Ing. Jany Kotlebovej, PhD. a Ing. Márii Širaňovej, PhD.

Martinovi Babockému týmto srdečne gratulujeme a prajeme mu do jeho ďalšieho štúdia aj budúcej profesionálnej kariéry veľa podobných úspechov!

Vaša KBMF

XTB_cup_2014.pdf