Informácie pre odovzdávanie záverečných prác a prezentácií k štátnym záverečným skúškam na Katedre bankovníctva a medzinárodných financií:

1. stupeň / Financie, bankovníctvo a poisťovníctvo (len záverečné práce, ktoré patria na KBMF podľa vedúceho práce)

2. stupeň / Finančné trhy a investovanie (len záverečné práce, ktoré patria na KBMF podľa vedúceho práce)

Nahratie do AIS2:  najneskôr do 12.5.2023 (vrátane)

Odovzdanie v tlačenej podobe: na sekretariáte katedry KBMF – miestnosť 3C04 v čase 9.30-11.30 hod., najneskôr do 19.5.2023 do 13,30 hod.

V prípade, že tlač prác zabezpečuje pre študenta vydavateľstvo EKONÓM, katedra preberie tlačenú verziu práce priamo od vydavateľstva.

Na katedre sa  v stanovenom termíne odovzdáva:

• ZP v tlačenej podobe v 2 vyhotoveniach v tepelnej väzbe (nie hrebeňovej), vytlačená obojstranne
  • Protokol o kontrole originality v 1 vyhotovení – tlačí sa len prvá – sumárna strana protokolu.

Zaslanie elektronickej verzie prezentácie práce v programe PowerPoint slúžiacej k obhajobe na štátnej záverečnej skúške:

Diplomové práce – súbor označený ako „DP_Priezvisko_Meno“ - do 30. mája vrátane na emailovú adresu a

Bakalárske práce – súbor označený ako „BP_Priezvisko_Meno“ - do 13. júna vrátane na emailovú adresu