Milí študenti,

tentokrát by sme Vás chceli požiadať o vyjadrenie názoru na priebeh skúškového obdobia ZS ak. roku 2017/2018.

Aby bolo spracovanie údajov jednoduchšie, a zároveň sa zachovala anonymita vašich odpovedí, pristúpili sme k prieskumu formou elektronických dotazníkov cez Google Forms.

Dotazníky sa budú vypĺňať v 1. a 2. týždni letného semestra (od 12.2.2018 do 25.2.2018).

Výsledky ankety budú spracovávané ako aj zverejnené v priebehu letného semestra.

Na Vašom názore nám záleží a objektívnym vyplnením dotazníka prispejete k ďalšiemu zlepšovaniu štúdia na Národohospodárskej fakulte, Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Link na online dotazník na prieskum názorov študentov na priebeh skúškového obdobia ZS ak. roku 2017/2018 je prieskum.euba.sk/skuskove

Ďakujeme Vám za Vaše podnety a pripomienky.

Vedenie NHF