Chceš študovať ekonómiu? Nestihol/nestihla si náš online informačný DOD, ktorý sa konal 22.1.2021? Nahrávku zo živého vysielania informačného dňa pre uchádzačov o bakalárske štúdium na Národohospodárskej fakulte EUBA si môžeš pozrieť zo záznamu a nezmeškáš tak žiadne dôležité informácie o Tvojom vysnívanom štúdiu! Stačí zájsť na náš YouTube kanál NHF.

V zázname z online informačného dňa nájdeš:

• príhovor pani dekanky prof. Pastorákovej, ktorá poukáže aj na silné stránky našej fakulty
  • spovedali sme úspešného absolventa – guvernéra Národnej banky Slovenska (2010-2019), pána hosťujúceho profesora Makúcha
  • najdôležitejšie informácie k prijímacím pohovorom
  • odborná prednáška nášho kolegu Ing. Martina Hudcovského, PhD. o výzvach hospodárskej politiky
  • odborná prednáška nášho kolegu Ing. Mateja Lorka, PhD. o experimentálnej ekonómii
  • informácie o zaujímavej medzinárodnej súťaži študentov ROTMAN a mimoškolských aktivitách v spolupráci so študentským parlamentom
  • otázky a odpovede z online prenosu

Nezabudni, že pýtať sa môžeš aj naďalej. Naše milé študijné referentky, Ti rady zodpovedia na každú otázku o štúdiu či už telefonicky alebo e-mailom. Pozri si kontakty na študijné oddelenie

Pridaj sa k najlepším študentom ekonómie! Tešíme sa na Teba v septembri!