Aj keď nám pandemická situácia nepraje rozhodli sme sa zahájiť cyklus výskumných seminárov na NHF. V pondelok 12.10.2020 nám Tomáš Jagelka, z University of Bonn, Institute for Applied Microeconomics predstavil svoju novú prácu pod názvom Separating True Preferences from Noise and Endogenous Effort. Tematická blízkosť štúdia rozhodovania sa za rizika v prezentovanom výskume s finančnou orientáciou fakulty je ešte umocnená využitím experimentálnych behaviorálnych metód. Seminár sa preto zároveň stal inauguračnou prednáškou nového BEE4R laboratória experimentálneho výskumu.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za zaujímavú diskusiu a tešíme sa na ďalšie stretnutia už v online priestore!

img 7658