Načítavam stránku...
Nový semester, nový harmonogram DSC aktivít. Naši študenti majú ďalšiu unikátnu možnosť naučiť sa základy programovania v Pythone, pochopiť oblasť Data Science a spoznať nových ľudí. 
 
V letnej edícií nadviažeme na znalosti, ktoré sme spolu naberali od septembra do decembra minulého roka. V priebehu marca uvidíme ako sa nám bude dariť s našim modelom umelej inteligencie na trhu s realitami.
 
Informácia pre tých, ktorí neboli súčasťou minulo-semestrálnych aktivít klubu. Znalosť Python-u nie je nutná. Lekcie budú pokrývať iba základné príkazy a nebude náročné ich zvládať. Komplikované by mohlo byť to, že sa budeme venovať iba veľmi úzkej a špecifickej časti programovania bez širšieho kontextu, ktorý bol predstavený v zime.
 
Na programe budú tri prednášky, počas ktorých vypracujeme pod vedením odborníkov z praxe (ERSTE GROUP IT - Viedeň) kompletný end-to-end machine learning projekt. Cieľom týchto troch lekcií je naprogramovať model umelej inteligencie, ktorý bude predpovedať ceny nehnuteľností v Kalifornii. Počas lekcií si zopakujeme ako pracovať s dátami a ako ich jednoducho a hravo upravovať do želanej podoby, pozrieme sa lepšie na vizualizačné techniky a napíšeme spoločne samoučiaci sa algoritmus.
Kurzy budú prebiehať iba v priebehu MARCA v klasickom čase v utorok medzi 17.00 až 18.30 v miestnosti D117 (stará budova). Konkrétne dátumy a náplň cvičení je podrobnejšie vypracovaná v priloženom dokumente. 
 
Prihlásiť sa môžete prostredníctvom registračného formulára. V prípade iných otázok sa dozviete viac na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na vašu účasť.
 
 

Partneri fakulty

Chcete byť informovaný o aktuálnom dianí na fakulte?