Študenti Národohospodárskej fakulty súťažili so študentmi z ďalších fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave v rámci medzifakultnej športovej súťaže Pohár rektora v rôznych športových disciplínach a zvíťazili. Vďaka nim bude Putovný pohár rektora EU v Bratislave počas tohto roka na Národohospodárskej fakulte. Všetkým športovým nadšencom gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

Študenti si počas troch dní plných športu od 27. do  29. marca 2023, mohli svoje sily zmerať v disciplínach tenis, stolný tenis, futbal, volejbal, bedminton, florbal, silový trojboj, aerobik a beh Horským parkom.

Ďalšie fotografie z podujatia nájdete vo fotogalérii.