Študent 2. ročníka programu národné hospodárstvo Marco Majerčák, ktorý bol aj víťazom tohtoročnej ŠVOČ prednášal 10.5.2021 na online podujatí INFOswap - Webinár Zdieľaj, čo vieš a čomu rozumieš. INFOswap je pilotný projekt NBS v ktorom študenti učia študentov za prítomnosti odborníkov z NBS.

Marco Majerčák prezentoval svoju prácu s názvom Minimálna mzda a jej dopad na hospodárstvo SR odbornej aj laickej verejnosti, ako aj študentom zdravotníckej univerzity.

Na podujatí prednášal o ekonomickom výskume aj Martin Šuster, vedúci výskumu NBS a študentka medicíny Cecília Marčišová o mentálnom zdraví.

is3

is2