Študenti 2. ročníka bakalárskeho štúdia (Ekonómia a Právo, denné štúdium), 3. ročníka bakalárskeho štúdia (Ekonómia a Právo, externé štúdium) a 1. ročníka magisterského štúdia (Právo a ekonómia) si môžu sami predložiť návrh témy bakalárskej, resp. diplomovej práce v termíne do 30.11.2020.

Žiadosti o tému záverečnej práce (bakalárskej, resp. diplomovej) je potrebné uviesť názov záverečnej práce v slovenskom a anglickom jazyku, anotáciu záverečnej práce, meno školiteľa a súhlas školiteľa (napr. scan, kde bude podpis učiteľa aj študenta). V Žiadosti zadajte svoje údaje vrátane e-mailu, aby sme vám mohli napísať, či vami navrhnutá téma práce bola schválená.

Žiadosť zasielajte elektronicky na sekretariát Katedry ekonomickej teórie NHF EU v Bratislave, teda do 30.11.2020.