Radi by sme touto cestou zagratulovali absolventovi študijného programu Bankovníctvo zabezpečovaným KBMF, Petrovi Lukačovičovi, ktorý získal lukratívnu prácu v centre finančného sveta - v Londýnskom City. Peter od februára roku 2015 pracuje pre spoločnosť Bloomberg ako Graduate Analysts for Fundamentals. Jeho vlastnými slovami: "Je to motivácia pre ostatných študentov, že nie sme o nič horší ako iní absolventi a aj my môžeme v zahraničí uspieť". Touto cestou mu k jeho profesnému úspechu gratulujeme!

Peter Lukačovič ukončil štúdium na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave v študijnom programe Bankovníctvo v roku 2014. Peter zároveň ukončil MSc. štúdium na Nottingham Trent University vo Veľkej Británii ako súčasť štúdia dvojitého diplomu zabezpečovaného KBMF a KF na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Lukacovic